Wyszukiwarka:

Stoisko modułowe


System modułowy 

Ścianki tego typu, dzięki niezwykle prostemu połączeniu profili aluminiowych (szer. 50 mm), stosuje się do konstruowania zabudowy reklamowej pod grafikę drukowaną na materiale tekstylnym.

Wykorzystując te elementy konstrukcyjne, można zabudować stoisko z jednej, dwóch, a nawet z trzech stron. Można również z tych samych elementów zbudować małe zaplecze.

Ważne jest również to, że profile te dają możliwość zbudowania konstrukcji wyższej niż standardowe 230 cm (jak w przypadku systemowych ścianek tekstylnych) czyli zwiększamy wysokość wydzielonej przestrzeni i w ten sposób zyskujemy na widoczności dzięki zastosowaniu elementów wielkoformatowych. 

Zastosowanie profili aluminiowych w tych konstrukcjach powoduje, że całość jest dość lekka, a montaż tego typu ekspozycji jest niezwykle łatwy.
Grafika drukowana na materiale tekstylnym pozwala stworzyć wspólny obraz graficzny, bez widocznych łączeń materiału, nawet przy kilkunastu metrach kwadratowych powierzchni tej ekspozycji. Poza tym grafika ukrywa profile aluminiowe, dzięki czemu system połączonych profili staje się absulotnie niewidoczny od frontu.
Profile tej konstrukcji pocięte są na odcinki 1,25 m, co pozwala na łatwy transport całości tego systemu i ułatwia jego magazynowanie.

Montaż całości ułatwiają proste oznaczenia na każdym profilu, więc łączenie całości w konstrukcję ściany jest niezwykle łatwe i odbywa się wyłącznie przy użyciu kluczyka imbusowego. Poszczególne moduły można łączyć ze sobą przy użyciu śrub, które nie wymagają również żadnego dodatkowego narzędzia. Grafikę tekstylną natomiast wciska się w szczelinę w profilu aluminiowym, co jest możliwe dzięki obszyciu materiału taśmą silikonową, która usztywnia materiał na brzegach.
Do bocznych profili można domontować również kieszenie na ulotki A4.

Poniżej w galerii zdjęć kilka przykładów wykorzystania tych profili do zabudowy stoisk w zależności od wielkości powierzchni wystawienniczej i potrzeb ekspozycji. 

więcej na: http://www.stoiska-katalog.pl/default.asp 


GaleriaPrześlj pytanie lub złóż zamówienie

Imię i nazwisko:
Email:
Treść zapytania:
Wpisz wynik działania: