Wyszukiwarka:

Stoisko ze ściankami tekstylnymi


Stoisko wystawiennicze z reklamą na ściankach tekstylnych, w szczególny sposób przykłuwa uwagę odwiedzających targi czy konferencje, dzięki zastosowaniu różnorodnych kształtów i wymiarów ścianek.

Systemy te wykonane są z lekkich i trwałych rurek aluminiowych, o średnicy 32 mm. Na szkielet, którego montaż trwa zaledwie kilka minut bez użycia żadnych narzędzi, naciągana jest elastyczna tkanina z wydrukiem grafiki i zapinana na zamek błyskawiczny.
Ważne jest, że tkanina wykorzystywana pod nadruki, jest lekko elastyczna, więc idelanie dopasowuje się do kształtu ścianki. Poza tym ten materiał nie blikuje światła, więc ścianki tekstylne często wykorzystwane są jako tło do sesji fotograficznych, jako tzw. ścianki prasowe.

Wszystkie systemy tekstylne pakowane są w torby transportowe (w komplecie). 


Szczególnie polecamy:

- przykłuwający uwagę dzięki niecodziennemu kształtowi system SNAKE lub CIRCLE
- ścianki z wydrukiem tekstylnym SIMPLE (proste), WAVE, VERTICAL WAVE i S-TYPE - każda ścianka dostępna w różnych szerokościach - od 240 cm do nawet 600 cm!
- system podwieszany, który stanowi doskonałe uzupełnienie ekspozycji i jest widoczny z daleka, dzięki podwieszeniu go do sufitu
- doskonałym uzupełnieniem będzie również lada ekspozycyjna - do wyboru z szerokiej gamy naszych produktów
- do prezentacji i uporząkowania drukowanych materiałów reklamowych posłuży stojak na ulotki i foldery w formatach od DL do A4.


 
prosta_1GaleriaPrześlj pytanie lub złóż zamówienie

Imię i nazwisko:
Email:
Treść zapytania:
Wpisz wynik działania: